Nr katalogowy: 134

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

Nr katalogowy: 134

Po polowaniu na łosia

olej, tektura; 26,5 x 36,5 cm;
sygn. p. d.: I. Zygmuntowicz
Cena sprzedaży 4 000 zł