Nr katalogowy: 133

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

Nr katalogowy: 133

Polski szwoleżer Gwardii Napoleońskiej

olej, tektura; 40,5 x 34 cm;
sygn. p. d.: Z Rozwadowski 1915.? (słabo czytelne)
Cena oferowana 8 000 zł