Nr katalogowy: 201

Carl HENCKEL (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 201

Ranny bizon

brąz patynowany, 28 x 48 x 23 cm;
sygn. na podstawie CARL HENCKEL, na spodzie nr: 26064