Nr katalogowy: 168

Artysta nieokreślony, XVII w.

Nr katalogowy: 168

Ptactwo domowe

z kręgu Melchiora D'Hondecoetera (1636-1695)
olej, płótno dublowane, 95 x 144,5 cm;