Nr katalogowy: 424

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

Nr katalogowy: 424

Bez tytułu (11), 2010

akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2010.