Nr katalogowy: 127
Sad, 1907
olej, tektura; 28,4 x 19 cm;
sygn. l. d.: WW
olej, tektura; 28,4 x 19 cm;
sygn. l. d.: WW
na odwrocie: napis ołówkiem: Kalwaria 1907 oraz 80; owalny stempel z faksymile artysty i napisem:
ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY, poniżej nr 000500