Nr katalogowy: 128

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891 - 1951)

Nr katalogowy: 128

Pejzaż jesienny

olej, tektura, 47 x 62,5 cm;
sygn. p.d.: Mieczysław Filipkiewicz