Nr katalogowy: 126

Stanisław WYSPIAŃSKI ? (1869-1907)

Nr katalogowy: 126

Pożegnanie, 1905

akwarela, gwasz, tektura naklejona na płótno;
159,5 x 136,5 cm; sygn. i dat. p. d.:
słabo czytelnie monogram wiązany / 1905 (kredką);