Nr katalogowy: 829

Nr katalogowy: 829

Posążek medytującego Buddy

brąz złocony, czerwona laka, szkiełka;
wys. 33,2 cm, szer. 21,4 cm, głęb. 12,2 cm.
Daleki Wschód, Tajlandia?; 1 poł. XX w.