Nr katalogowy: 828

Nr katalogowy: 828

Zegar kominkowy, drewniany

konstrukcja sosnowa, okleiny mahoniowe, drewno
czernione, złocone; brąz złocony, mosiądz, alabaster,
szkło; Austro-Węgry?; 2 ćw. XIX w.