Nr katalogowy: 136

Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849-1915)

Nr katalogowy: 136

Diana, ok. 1910

olej, płótno; 80 x 80 cm (tondo);
sygn. u dołu: A. Wierusz-Kowalski
(faksymile podpisu podmalowane czarną farbą).