Andrzej CISOWSKI (ur. 1962)
Nr katalogowy429
Siedząca postać, 2011
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Cisowski / 23.03.11;
Cena wywoławcza.
20 000 zł
18 000 zł
Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Nr katalogowy430
Bez tytułu nr 22, 2010
akryl, płótno;
30 x 30 cm;
30 x 30 cm;
Cena wywoławcza.
15 000 zł
15 000 zł
Jacek MARKUNAS (ur. 1952)
Nr katalogowy431
O zachodzie słońca, 2003
akryl, płótno;
46 x 55 cm;
46 x 55 cm;
Cena wywoławcza.
2 600 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Nr katalogowy433
Zielona dziura, 2011
akryl, płótno; 116 x 116 cm;
sygn. p. d.: Witold - K - 2011
Cena wywoławcza.
38 000 zł
38 000 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Nr katalogowy434
Bez tytułu nr 1, 2010
olej, płótno; 45 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.M. / 2010
Cena wywoławcza.
12 000 zł
12 000 zł
Anna SZPRYNGER (ur.1982)
Nr katalogowy435
Bez tytułu nr 23, 2010
akryl, płótno;
30 x 30 cm;
30 x 30 cm;
Cena wywoławcza.
15 000 zł
15 000 zł
Tadeusz L. SERAFIN (ur. 1953)
Nr katalogowy437
XXXVI, 2011
technika własna, płyta;
104 x 104 cm (kształt nieregularny);
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Andrzej Marian BARTCZAK (ur. 1945)
Nr katalogowy439
Porcelanowa biblioteka, z cyklu: MOST
technika własna (porcelana, szkliwienie);
21 x 23 cm; (36,5 x 35 cm);
21 x 23 cm; (36,5 x 35 cm);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
602
Zestaw do ponczu i deseru
szkło matowione, dekoracja emalią z motywami roślinnymi,
złocenia; chochelka (dodana) ze szkła zielonego,
przezroczystego; Nieznana wytwórnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
604
Wazon
szkło warstwowe różowe, brązowe, ugrowe;
Niemcy, wytwórnia Arsall;
1 ćw. XX w.
Niemcy, wytwórnia Arsall;
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
605
Wazonik
szkło warstwowe, trawione, wzór kwiatowy,
w kolorach bordowo-miodowych;
Francja wytwórnia Emila Galle, ok. 1910
w kolorach bordowo-miodowych;
Cena wywoławcza.
1 600 zł
1 400 zł
606
Przycisk do papieru z dekoracją millefiori
szkło bezbarwne, szlifowane;
w typie wyrobów St. Louis, ok. poł. XIX
Cena wywoławcza.
3 600 zł
608
Komplet do likieru
szkło przezroczyste w kolorze zielonym, szlifowane;
Polska, Huty szkła J. Stolle - Niemen (?), l. 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
610
Paterka
szkło bezbarwne, rubinowe, szlifowane, wys. 17 cm;
Śląsk?, Niemcy?, koniec XIX w. lub pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
612
Para osłonek na doniczki (cache-pot)
fajans delikatny, druk barwny podmalowany
ręcznie, szkliwo ołowiowe, złocenia;
Nieustalona wytwórnia środkowoeuropejska, XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
614
Kufel z biegnącym jeleniem
fajans, szkliwo cynowe z kopertą ołowiową z krakelurą,
farby ceramiczne wysokiego ognia;
Niemcy, XIX/XX w.
Niemcy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
616
Talerz dekoracyjny z widokiem ruin zamku nad Renem
Niemcy, Mettlach, Villeroy und Boch,
kon. XIX w. (1894?)
kon. XIX w. (1894?)
Cena wywoławcza.
2 400 zł
618
Para amforek z miniaturami z niewidomym Homerem i widokami pejzażowymi
Francja, Paryż? - wytwórnia nieustalona,
2 poł. - koniec XIX w.
2 poł. - koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
5 700 zł
620
Litofania: Chrystus z uczniem - apostołem Janem?
Niemcy, PPM - Prensaich Porzellan Manufaktur,
Plaue, koniec XIX w.
Plaue, koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
622
Umywalka
Francja, Paryż i Revin (Ardeny), fabryka ceramiki
sanitarnej i wyrobów emaliowanych Porcher,
(założona 1886), okres międzywojenny.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
4 400 zł
702
Puszka toaletowa z nakrywką
plater wewnątrz złocony cechowany;
Warszawa, Norblin& Co, k. XIX w. (przed 1897)
Cena wywoławcza.
400 zł
350 zł
704
Taca art deco
plater cechowany; Niemcy, Pforzheim,
Metalwarenfabrik Gebr. Hepp (czynna 1868- 1988),
2 ćw. XX w.
2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
706
Patera
plater cechowany;
Warszawa, Bracia Henneberg, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
708
Bużuarek
plater cechowany; Paryż, firma platernicza
Georges Carpantier dla Kirby Beard und Co,
pocz. XX w.
pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
710
Koszyk
plater cechowany (JUANRST w prostokącie);
Berlin, Ju¨rst & Co, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
712
Paterka
plater nie cechowany (tylko nr modelu 8187), szkło;
Niemcy?, 1 poł. XX w.
Niemcy?, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
714
Para solniczek z łyżeczkami
srebro próby 1 z głową Minerwy cechowane;
waga 39 g. Francja, k. XIX w.
waga 39 g. Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
715
Solniczka łódkowata
srebro próby 12 cechowane, waga 117 g.
Warszawa, złotnik Jan Maciej Schwartz
(czynny ok. 1800-1827), lata 20. XIX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
2 400 zł