Nr katalogowy: 433

WITOLD-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 433

Zielona dziura, 2011

akryl, płótno; 116 x 116 cm;
sygn. p. d.: Witold - K - 2011
Cena sprzedaży 38 000 zł