Nr katalogowy: 436

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur.1953)

Nr katalogowy: 436

Spontanes, 2010

olej, płótno; 68 x 83 cm;
na odwrocie nalepka Domu Aukcyjnego Abbey House.