Nr katalogowy: 426

Oskar RABENDA (ur. 1975)

Nr katalogowy: 426

Zima w Reglu, z cyklu: Tatry, 2013

olej, płótno; 120 x 180 cm
sygn. i dat. l. d. Oskar Rabenda / 2013
Cena oferowana 4 800 zł