Antoni DE BRADE (1887-1973)
Nr katalogowy: 140
Łodzie
olej, płótno naklejone na tekturę; 30 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: A. DE BRADE
sygn. p. d.: A. DE BRADE