Nr katalogowy: 125

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 125

Harfiarka - skrzydło tryptyku: Żem był jak pielgrzym …, 1954

olej, płyta; 59,5 x 49 cm w świetle oprawy;
sygn. i dat. p. d. na harfie: Wlastimil Hofman / 1954;