Nr katalogowy: 124

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

Nr katalogowy: 124

Chatka kaszubska - Kościerzyna

olej, tektura; 32,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z. Przebindowski ;