Nr katalogowy: 123

Erno ERB (1890-1943)

Nr katalogowy: 123

Targ we Lwowie

olej, tektura; 49 x 68,5 cm;
sygn. l. d.: E. Erb
Cena sprzedaży 17 000 zł