Nr katalogowy: 212

Nr katalogowy: 212

Putto z książką (Dzieciątko Jezus ?, Mały Jan Chrzciciel ?)

drewno lipowe, polichromowane i złocone
(złocenie wtórne),
Śląsk, „Mistrz Figur Bogaczowickich” ?, 2 ćw. XVIII w.
Cena oferowana 4 800 zł