Władysław RUTKOWSKI-BOŃCZA (ok. 1840-1905)
Nr katalogowy: 131
Powrót z kościoła, 1902
olej, płótno; 76 x 122 cm;
sygn. i dat. p. d.: WŁADYSŁAW. B. RUTKOWSKI / 1902.