Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)
Nr katalogowy: 129
Motyw wiejski
olej, płótno naklejone na sklejkę; 36 x 55 cm;
sygn. l. d.: A. PIOTROWSKI
sygn. l. d.: A. PIOTROWSKI