Nr katalogowy: 154

Malarz nieokreślony, XVII/XIX w.

Nr katalogowy: 154

Łodzie na wzburzonym morzu

olej, płótno; 76,5 x 104 cm;
napis p. d.: S Ruysdael / 1667