Nr katalogowy: 153

Malarz nieokreślony, XVIII/ XIX w.

Nr katalogowy: 153

Para pejzaży z ruinami antycznymi

olej, płótno dublowane; 38,5 x 47 cm;
jeden z obrazów sygn. l. d.: JBollon