Nr katalogowy: 131

Janina NOWOTNOWA (1883-1963)

Nr katalogowy: 131

Martwa natura z białymi cyklamenami

olej, tektura; 50 x 66 cm;
sygn. p. d.: JANINA NOWOTNOWA