Nr katalogowy: 130

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 130

Anemony

olej, tektura; 32,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. śr. d.: a.karpiński
Cena sprzedaży 11 000 zł