Nr katalogowy: 160

Marian Michał WAWRZENIECKI (1863-1943)

Nr katalogowy: 160

Handlarka, 1887

olej, płótno; 77 x 43 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Wawrzeniecki / 1887.