Nr katalogowy: 159

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 159

Spotkanie w lesie, 1926

olej, płótno; 50,5 x 36 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1926
Cena oferowana 12 000 zł