Nr katalogowy: 149

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Nr katalogowy: 149

Maki w wazonie, ok. 1975

olej, płótno; 53 x 43 cm;
sygn. l. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA