Nr katalogowy: 148

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Nr katalogowy: 148

Żółte chryzantemy w wazonie

olej, płótno; 62 x 45 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA