Nr katalogowy: 108

Stanisław KARNIEWSKI (1901 - 1948)

Nr katalogowy: 108

Krowia rodzinka

akwarela, piórko, tusz, papier, 40,5 x 49 cm;
sygn. l. d.: Stanisław Karniewski 935