Nr katalogowy: 109

Stanisław KARNIEWSKI (1901 - 1948)

Nr katalogowy: 109

Powrót z pola - krowy

akwarela, piórko, tusz, papier, 43 x 51,5 cm;
sygn. p. d.: Stanisław Karniewski / 935