Nr katalogowy: 6

Nr katalogowy: 6

Przed królem Dawidem - miniatura XVI w. ?

piórko, tusz, akwarela, papier
(karta z rękopisu? podklejona papierem);
ok. 15,5 x 9,5 cm;