Nr katalogowy: 5

Horazio UGUCCIONI BOLOŃCZYK, XVI/XVII w.

Nr katalogowy: 5

Rękopis - In Christi Nomine, 1602

piórko, tusz, akwarela, pergamin; 22,7 x 17 cm;
12 zapisanych stron