Szymon URBAŃSKI (ur.1963)

426
Ha, Ha, 1988 olej, płótno;
157 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Andrzej KREÜTZ-MAJEWSKI (1936-2011)

427
Ptak fantastyczny olej, płótno; 82 x 89 cm;
sygn. l. d.: A Majewski
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Andrzej STRUMIŁŁO (ur. 1928)

428
Czerwone kwadraty, 2013 olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. i dat. śr. d.: VI 2013 / A.STRUMIŁŁO;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

429
GH-1982-84, 1982 akryl, płótno,
117 x 117 cm;
Cena wywoławcza. 18 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł

Bartłomiej KOWNACKI (ur. 1979)

430
Odpalanie, 2014 olej, płótno;
76 x 76,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Lech POLCYN (ur. 1964)

431
Deser, 2001-2002 olej, płótno;
97 x 91 cm
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

432
Matka ziemia, 1995 olej, płyta;
61 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Dariusz MILIŃSKI (ur. 1957)

433
Bez tytułu, 1981 olej, sklejka;
107 x 89 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Andrzej STROKA (ur. 1953)

434
„Piosenka” Monroe, 1981 akryl, płótno;
65 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jarosław JAŚNIKOWSKI (ur. 1976)

435
Koniec XX wieku, 2000 olej, płótno;
100 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

501
Medal - Articulations brąz; śr. 9 cm;
sygn.: MITORAJ
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Waldemar MAZUREK (ur. 1961)

502
Akt, 2013 brąz, podstawa kamienna;
wys. całkowita: 29,5 cm;
Cena wywoławcza. 900 zł

Andrzej SIEK (ur. 1973)

503
Autoportret - Krzyk, 2013 drewno, polichromia,
wys. 74 cm
Cena wywoławcza. 2 200 zł

601
Karafka i 6 kieliszków art deco szkło przezroczyste, fasetowane, z dekoracją geometryczną,
szlifowaną, trawioną, lazurowaną czernią;
Polska?, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

602
Zestaw toaletowy szkło przezroczyste, listra rubinowa;
Polska?, ok. 1920
Cena wywoławcza. 1 500 zł

603
Wazon szkło warstwowe, przezroczyste, pudry szklane,
odcienie błękitu, czerwieni, żółci;
sygn. na spodzie: L. Cudeu ? Francja, ok. 1920
Cena wywoławcza. 1 000 zł

604
Wiewiórka Polska, Ćmielów / Chodzież, krąg projektantów IWP,
lata 60. / 70. XX w.
Cena wywoławcza. 190 zł
Cena sprzedaży 190 zł

605
Lisek Polska, Ćmielów, proj. Mieczysława
Naruszewicza (1923-2006) z 1957 roku,
powtórzenie późniejsze (lata 60. / 70. XX w.).
Cena wywoławcza. 400 zł

606
Bocian Polska, Ćmielów, proj. Mieczysława
Naruszewicza (1923-2006)
z 1958 roku, powtórzenie późniejsze
Cena wywoławcza. 400 zł

607
Leżący kotek (kotka?) Polska, Ćmielów, proj. Mieczysława
Naruszewicza (1923-2006) z 1958 roku,
powtórzenie późniejsze (lata 60. XX w.?).
Cena wywoławcza. 500 zł

608
Musztardniczka z granatową dekoracją kwiatową Anglia, wytwórnia porcelany w Worcester
(okres Walla: 1751-83), lata 70.XVIII w.
Cena wywoławcza. 700 zł

609
Talerz dekoracyjny z miniaturą mitologiczną (Sąd Parysa?) Porcelana: Śląsk, Wałbrzych - Stary Zdrój;
fabryka porcelany Carl Tielsch und Co,
lata ok.1870-1900.
Cena wywoławcza. 1 700 zł

610
Talerz z herbami Polski i Saksonii oraz scenkami zabaw (?) dziecięcych Niemcy, Drezno - malarnia lub atelier autorskie
- Helena Wolfsohn ?, Donath und Co.? XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

611
Dwie papużki Niemcy, Katztzhütte (Turyngia),
Hartwig und Co. Porzellanfabrik,
okres międzywojenny - do 1945
Cena wywoławcza. 1 200 zł

612
Para muzykujących pasterzy Anglia, Bow?, 2 poł. - kon. XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

613
Flaszka na sake nie sygnowana.
Japonia, XX w.?
Cena wywoławcza. 800 zł

614
Wazon z dekoracją Imari Chiny (lub Japonia), XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

615
Wazon dekoracyjny z pokrywą, w stylu Imari Chiny (lub Japonia), XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

616
Serwis deserowy o formach i dekoracji Art Deco Francja, Limoges, Manufaktura Porcelany
J. Granger et Co.
lata 20./30.XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

617
Filiżanka dwuuszna ze spodkiem trembleuse, z miniaturami i złoceniami Francja, naśladownictwo porcelany
z Vincennes (Sevres), XIX w. (?)
Cena wywoławcza. 2 800 zł

618
Żardiniera z uchwytami - delfinami Nieokreślona wytwórnia europejska
(Belgia lub Niemcy?), XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

619
Kufel pamiątkowy Niemcy, Stadtlengsfeld (Turyngia)?,
Porzellanfabrik Koch & Schnorr ?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

620
Żardiniera z motywem kwiatowym przy krawędzi nieokreślona wytwórnia lub pracownia - Belgia,
1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

621
Zegar z dekoracją alegoryczną (Czas i sztuki piękne) Francja lub Niemcy, nieustalona manufaktura,
poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 45 000 zł

701
Dzban do wina secesyjny plater cechowany (nieczytelny znak firmy);
Niemcy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

702
Tacka prostokątna plater cechowany; Warszawa, Fabryka Wyrobów
Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, 1896-1915
Cena wywoławcza. 800 zł

703
Półmisek owalny plater cechowany;
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J. Fraget, 1896-1915
Cena wywoławcza. 700 zł

704
Para ampułek mszalnych na tacce plater cechowany;
Warszawa, firma platernicza
Z. Nowosielskiego, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

705
Dzban do lemoniady plater cechowany; Stany Zjednoczone, Meriden,
Meriden Silver Plate Co (czynna od 1852),
lata 80-90.XIX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł
Cena oferowana 2 600 zł

706
Solniczka podwójna srebro próby 800, szklane wkłady; waga 114 g.
Niemcy?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

707
Żaba na ławce - figurka srebro próby 800 cechowane, waga 30 g.;
Niemcy, Mainz, Martin Mayer, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

708
Kałamarz art deco srebro próby 800 cechowane;
Wrocław, Silbenwarenfabrik Julius Lemor;
lata 20-40. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

709
Cukiernica skrzynkowa srebro cechowane, waga 442 g.
Wrocław, Johann Gottlieb Jaeckel
(czynny 1765-1793), ok. 1790
Cena wywoławcza. 7 500 zł

710
Kandelabr czteroświecowy srebro próby 3, waga 955 g.
Wiedeń, złotnik Karl Weichesmüller, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 400 zł

711
Kabaret do przypraw srebro z cechami słabo czytelnymi (13?),
szkło szlifowane;
Austria?, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł
Cena oferowana 3 000 zł

712
Koszyk ażurowy neoklasycystyczny srebro próby 900 cechowane, waga 703 g.
Niemcy?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

713
Serwetnik srebro próby 800; waga 394 g.
Niemcy, 1 ćw. XX w
Cena wywoławcza. 1 600 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł

714
Żardiniera srebro próby 900 wewnątrz złocone cechowane,
waga 1513 g. Belgia?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 900 zł