Nr katalogowy: 428

Andrzej STRUMIŁŁO (ur. 1928)

Nr katalogowy: 428

Czerwone kwadraty, 2013

olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. i dat. śr. d.: VI 2013 / A.STRUMIŁŁO;