Wiktor KORECKI (1890-1980)
Nr katalogowy: 136
Zachód słońca nad wrzosowiskiem
olej, płyta; 54,5 x 85 cm;
sygn. u dołu.: WIKTOR KORECKI
sygn. u dołu.: WIKTOR KORECKI