902
Fotel stylowy czereśnia; 102 x 79,5 x 80 cm.
Niemcy, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

903
Łóżko późno-klasycystyczne sosna, fornir - orzech; intarsje - brzoza;
żyłki - mosiądz;
Austria, Wiedeń (?), ok. 1815-20.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

904
Szafka klasycyzująca sosna, dębina, mahoń; fornir - mahoń, dębina;
122 x 40 x 35 cm.
Polska (?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

905
Szafka biedermeierowska dębina, świerk, grusza barwiona; fornir - orzech,
żyłka - palisandrowiec (?); 79,3 x 95,5 x 52 cm.
Europa Środkowa, Galicja (?), 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

906
Komoda klasycystyczna, intarsjowana konstrukcja sosnowa, okleiny czereśniowe,
Europa Środkowa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

907
Skrzynia barokowa konstrukcja - dębina, intarsje - czarny dąb, orzech;
okucia - stal cynkowana; 67 x 122,5 x 67 cm.
Polska Północna, (Elbląg?), 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

908
Sekretarzyk klasycystyczny konstrukcja - sosna; fornir - orzech, czeczota
brzozowa, wstęgi - drewno drzewa śliwkowego;
Europa Środkowa, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

909
Cassapanca renesansowa konstrukcja i dekoracje snycerskie - orzech;
inkrustacje - kość słoniowa (?); żyłka - bukszpan;
Włochy, Toskania, XIX w. (elementy z XVI w.
Cena wywoławcza. 23 000 zł

910
Szafa biblioteczna stylowa dębina; 212,5 x 210,5 x 50,5 cm.
Europa Środkowa, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

911
Komoda w stylu art deco brzoza, sosna, sklejka, fornir - brzoza, brzoza z karpy,
róża; okucia - mosiądz; 73 x 90,2 x 47 cm.
Europa Środkowa, Austria (?), ok. 1925-30.
Cena wywoławcza. 4 600 zł

912
Kanapa biedermeierowska konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; żyłka - jawor;
116,5 x 216 x 87,3 cm.
Polska Południowa, ok. 1830-1835.
Cena wywoławcza. 9 500 zł