904
Szafka klasycyzująca
sosna, dębina, mahoń; fornir - mahoń, dębina;
122 x 40 x 35 cm.
Polska (?), 1 ćw. XX w.
122 x 40 x 35 cm.
Polska (?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
906
Komoda klasycystyczna, intarsjowana
konstrukcja sosnowa, okleiny czereśniowe,
Europa Środkowa, pocz. XIX w.
Europa Środkowa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
908
Sekretarzyk klasycystyczny
konstrukcja - sosna; fornir - orzech, czeczota
brzozowa, wstęgi - drewno drzewa śliwkowego;
Europa Środkowa, XVIII/XIX w.
Europa Środkowa, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
910
Szafa biblioteczna stylowa
dębina; 212,5 x 210,5 x 50,5 cm.
Europa Środkowa, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 900 zł