Nr katalogowy: 907

Nr katalogowy: 907

Skrzynia barokowa

konstrukcja - dębina, intarsje - czarny dąb, orzech;
okucia - stal cynkowana; 67 x 122,5 x 67 cm.
Polska Północna, (Elbląg?), 2 poł. XVIII w.