GRUPA ŁÓDŹ KALISKA (rok powstania: 1979)

303
„Tango” - czasopismo wydane przez Łódź Kaliską, 1983 technika własna, grafika,
papier; 30 x 21,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

304
Słabe klaty II, 1995 fotografia czarno-biała, papier barytowy;
29 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Henryk OPAŁKA (ur. 1929)

305
Opętanie XXI w., 2004 litografia, papier; 62 x 48 cm (wymiar kompozycji);
76,5 x 59,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Henryk OPAŁKA (ur. 1929)

306
Biały żar litografia, papier; 49,5 x 57 cm (wymiar kompozycji);
59,5 x 65,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Małgorzata RUDOWICZ - DE RUDÉE (ur. 1956)

307
Celina, 2010 litografia, lawowana złotem, papier;
71,5 x 50,5 (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

308
Monotypia +, 2012 monotypia, papier; 45 x 33,5 cm (wymiar kompozycji),
61 x 47,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Victor VASARELY (1908-1997)

309
Kompozycja technika mieszana, goffrage, papier;
38 x 27 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Kazimierz GRUS (1886-1955)

310
Rysunki satyryczne - 3 sztuki piórko, tusz, papier; 14,5 x 21 cm;
9,5 x 10 cm (w świetle wspólnej oprawy);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Szymon KOBYLIŃSKI (1927-2002)

311
Temida, 1882 piórko, tusz, karton;
19 x 14 cm (na jednym arkuszu trzy prace);
Cena wywoławcza. 500 zł

Kazimierz GRUS (1886-1955)

312
Rysunki satyryczne - 2 sztuki piórko, tusz, papier; 17 x 17,5 cm;
17 x 20,5 cm (w świetle wspólnej oprawy);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

313
Erotyk, 1982 długopis, kredka, papier;
21 x 29 cm (w światle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 800 zł

314
Przed kominkiem, 1982 długopis, papier;
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

315
Pejzaż z domami, przed 1977 ołówek, papier;
16 x 24 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 900 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

316
Kalwaria Zebrzydowska, 1937 węgiel, czarna kredka, papier;
21 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 700 zł

Ludwik KLIMEK (1912-1992)

317
Kobieta na sofie, 1998 ołówek, papier;
26 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

318
Uniesienie ołówek, papier;
23,5 x 32, 5 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

319
Odpoczynek, 1951 ołówek, papier; 13,5 x 18,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2 X SŻ 51
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

401
Bojowniczka z getta warszawskiego, 1956? gwasz, papier;
34,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Mieczysław LURCZYŃSKI (1907-1992)

402
Palmy akwarela, papier naklejony na tekturkę;
26 x 36,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

403
Krakowskie kamienice, 1970 gwasz, papier brązowy;
27 x 38 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

404
Figura osiowa, 1960 tusz, papier;
20 x 18 cm;
Cena wywoławcza. 3 300 zł

405
Radosna etiuda, 2000 olej, płótno; 61 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe;
Cena wywoławcza. 6 900 zł

Roman MODZELEWSKI (1912-1997)

406
Martwa natura, 1989 olej, tektura;
50 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

407
Zima - z cyklu: Cztery pory roku, 1993 olej, płótno; 81 x 101 cm
sygn. p. d.: Dominik
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

408
Komandor, ok. 1960 olej, płyta;
74 x 35 cm;
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Ildefons HOUWALT (1910-1987)

409
Kompozycja z księdzem i wagą, 1950-60 olej, płótno;
79,5 x 58,5 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Kajetan SOSNOWSKI (1913-1987)

411
Z kuchni - z cyklu: Obrazy puste, 1965 olej, płótno;
96 x 94 cm;
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

412
Akord, 1946 tempera, sklejka;
178 x 152,5 cm
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

413
Martwa natura ze skrzypcami, 1996 olej, płótno; 65 x 75 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Otto AXER (1906-1983)

414
Kamienice olej, płótno; 73,5 x 92 cm;
sygn. p. g.: OAxer
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

415
Widok na Kopiec Kościuszki olej, płótno,
81 x 95 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Szymon ZIAREK (ur. 1985)

416
Gościnne nasienie od razu - Ptaszek na poczet figlarności, 2013 olej, płótno;
90 x 90 cm
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

417
Bez tytułu, 2012 olej, akryl, płótno;
100 x 81 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Beata Ewa BIAŁECKA (ur. 1966)

418
Pola, 2007 olej, płótno; 22 x 22 cm;
sygn. i dat. p. d.: B E. Białecka 07
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

419
Teatr, 2007 olej, collage, technika własna,
płótno; 73 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

420
Królowa gepardów akryl, olej, płótno;
59 x 46 cm
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

421
Cerkiew, 1995 olej, płótno;
46 x 33 cm;
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

422
Upadek Ikara, 2009 olej, płótno;
73 x 89 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

423
Zaszlachtowanie szlachetnie urodzonego Józefa Horodeckiego […], 2013 akryl, płótno;
65 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

424
Kompozycja, 1959 olej, deska;
34,5 x 14,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jerzy ĆWIERTNIA (1928-2009)

425
Bez tytułu - Trzy gracje, 2008 olej, płótno;
110 x 149,5 cm;
Cena wywoławcza. 9 600 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

426
Arlekin z kwiatkiem, 2010 olej, płótno;
85 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 12 500 zł

Tadeusz L. SERAFIN (ur. 1953)

501
VI, 2013 technika własna, płyta;
79 (167) x 71 x 5 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

KIJEWSKI/KOCUR - Marek Kijewski (1955-2007), Małgorzata Malinowska (1959-2016)

502
Anioł stróż, 2001 żywica o żółtawym przeźroczystym odcieniu,
wys. 27 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

503
Medal - Articulations, przed 1984 brąz;
śr. 9 cm;
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Basia BAŃDA (ur. 1980)

504
Bez tytułu, 2005 technika własna; 31 x 22 x 7 cm;
sygn. na krośnie
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

505
Idol, 1998 technika własna,
wys. 15,5 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

506
Tors - Perseusz brąz, kamienna podstawa;
wys. 39 cm (bez podstawy), wys. całkowita: 49 cm;
Cena wywoławcza. 16 000 zł