Nr katalogowy: 149

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 149

Łodzie rybackie na morzu

olej, tektura; 48,5 x 68 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiorski