Nr katalogowy: 150

Włodzimierz BŁOCKI (1885-1921)

Nr katalogowy: 150

Polowy punkt sanitarny wojsk austro-węgierskich, 1915

olej, płótno; 65 x 86,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: WBłocki 915