Nr katalogowy: 130

Władysław LAM (1893-1984)

Nr katalogowy: 130

Czerwone maki na Monte Casino, po 1944 - ok. 1960

olej, płótno naklejone na tekturę; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: W/ LAM … (data nieczytelna)