Nr katalogowy: 129

Maurycy TRĘBACZ (1861-1941)

Nr katalogowy: 129

Pałac w Łazienkach w Warszawie, 1895

olej, sklejka; 25 x 34 cm (paleta malarska);
sygn. l. d.: Souvenier / Varsovie d. 5/9? 95 M. Trębacz.