826
Orszak z dostojnikiem w lektyce podstawa mahoniowa, figurki rzeźbione w kości;
Daleki Wschód?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

827
Figurka medytującego Buddy kość rzeźbiona; 6,3 x 4,3 x 3 cm.
Daleki Wschód, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 500 zł

828
Lampa gabinetowa, elektryczna marmur, kieł morsa, brąz złocony, szkło;
Francja?, Niemcy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 8 900 zł

829
Lampa naftowa brąz, alabaster, mosiądz, szkło;
Niemcy, Lipsk, firma Hugo Schneider, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

830
Zegar kominkowy, szafkowy Polska, Toruń, mistrz Julius Hunteburg vel Huntenburg,
czynny w latach 1734-1759 w cechu ślusarzy;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

831
Zegar kominkowy, szafkowy Niemcy, Mühlheim, firma Reinhold Schnekenburger;
1882-1900.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

832
Zegar kominkowy, kartuszowy, neorokokowy brąz złocony, emalia, szkło, stal;
Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

833
Para lamp elektrycznych, art-deco ceramika, brąz patynowany, szkło;
Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 8 500 zł

834
Kobierzec Ensi Tekke Azja Środkowa, Turkmenistan, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

835
Kapunuk Ersari Azja Środkowa, dorzecze Amu Darii, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

836
Kobierzec Karadach - Memling Persja północna, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 900 zł

837
Kobierzec Chanłyg Kaukaz południowy, początek XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

838
Torba - Czuwał Ersari Azja Środkowa, ok. 1900 r.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

839
Kobierzec Meszhed Persja, prowincja Chorasan, ok. 1900 r.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

840
Kobierzec Lori Persja zachodnia, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 14 000 zł

841
Postument eklektyczny buczyna barwiona na mahoń; blat - marmur;
okucia - mosiądz; 100 x 30,5 x 30,5 cm;
Europa, XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

842
Patefon z tubą Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

843
Para lamp elektrycznych, art-deco Polska, w typie wyrobów warszawskiej firmy
A. Marciniaka; 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

844
Gerydon żeliwny w stylu klasycystycznym Niemcy, Ilsenburg lub Mägdesprung (?),
2 poł. XIX wieku.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

901
Biurko art deco konstrukcja - sosna, sklejka, brzoza (?);
fornir - palisander, orzech, karpa (jesionowa?)
barwiona na mahoń, jawor; Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 8 600 zł

902
Stolik art deco konstrukcja - sklejka, sosna; fornir - orzech;
65,5 x śr. 65,5 cm.
Polska, 1930
Cena wywoławcza. 2 400 zł

903
Leżanka klasycyzująca konstrukcja - sosna; fornir i dekoracje snycerskie - mahoń;
185 x 87 x 66,5 cm.
Europa Środkowa, poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 600 zł

904
Zestaw mebli w stylu klasycystycznym konstrukcja - buczyna; fornir - róża; intarsje - jawor;
Europa, XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

905
Stół-biurko rokokowe konstrukcja - dębina; fornir - róża; blat wyklejony skórą;
Francja (?), XVIII w./ XIX w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

906
Szafka kątowa klasycystyczna konstrukcja - sosna, mahoń; fornir - mahoń;
Polska (?), koniec XVIII w. lub pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

907
Zestaw mebli w stylu Jacob Europa Środkowa, Królestwo Kongresowe;
stolik - pocz. XIX w., siedziska 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 35 000 zł

908
Szyfoniera z sekretarzykiem w stylu biedermeierowskim konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1840
Cena wywoławcza. 6 000 zł

909
Sekretera biedermeier konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
Europa Północna, 1830-1840
Cena wywoławcza. 5 500 zł

910
Komoda klasycystyczna Rosja, St Petersburg?, 4 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 50 000 zł

911
Sekretera w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
158,8 x 99,5 x 54,8 cm.
Polska, ok. 1850
Cena wywoławcza. 4 000 zł

912
Sekretera klasycyzująca konstrukcja - sosna, orzech; fornir - orzech,
wnętrze - jesion karpa;
Europa Środkowa, (Polska?), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

913
Kredensowa szafa kątowa w stylu rokokowym konstrukcja - świerk; fornir - jesion; intarsja - śliwka;
okucia - mosiądz, stal; 223,5 x 113 x 72 cm.
Europa Środkowa, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 30 000 zł

914
Szafa do przechowywania broni myśliwskiej konstrukcja sosnowa, orzech, szkło;
blat wysuwany ca 94 x 56,5 cm.
Niemcy, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

915
Lustro w eklektycznej ramie konstrukcja - sosna, dębina, mahoń; fornir - mahoń;
293 x 101 x 16 cm.
Europa Zachodnia, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

916
Szafka jednodrzwiowa, biedermeier sosna, mahoń piramidowy, zamki stalowe, wpuszczane;
163 x 74 x 52 cm.
Europa Środkowa, ok. 1850-1860
Cena wywoławcza. 3 000 zł

917
Etażerka w stylu empirowym konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
144,7 x 65 x 43,3 cm.
Niemcy (?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

918
Komoda w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
79,2 x 77 x 49,5 cm.
Polska, ok. 1860
Cena wywoławcza. 3 700 zł