Nr katalogowy: 913

Nr katalogowy: 913

Kredensowa szafa kątowa w stylu rokokowym

konstrukcja - świerk; fornir - jesion; intarsja - śliwka;
okucia - mosiądz, stal; 223,5 x 113 x 72 cm.
Europa Środkowa, ok. poł. XVIII w.