Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Nr katalogowy: 435
Figloraj, 1999
olej, płótno; 65 x 91,5 cm
sygn. i dat. l. g.: SM 22V99
olej, płótno; 65 x 91,5 cm
sygn. i dat. l. g.: SM 22V99
na odwrocie napis autorski: SM/ „FIGLORAJ”/ 1999