Nr katalogowy: 434

Zbigniew CEBULA (ur. 1961)

Nr katalogowy: 434

Światło i krew w labiryncie XI, 2012

olej, płótno; 93 x 74 cm;
sygn. p. d.: Z. CEBULA;