Nr katalogowy: 436

WITOLD-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 436

PYR-1997-35, 1997

akryl, płótno; 127 x 127 cm;
sygn. i dat. p. d.: Witold-K 97
Cena oferowana 26 000 zł