Janusz BENEDYKTOWICZ (1918-2001)
Nr katalogowy1
Zestaw 7 rycin, z których 6 przedstawiają zabytki Krakowa
akwaforta, papier;
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Jeremiasz FALCK (1619-1677)
Nr katalogowy2
Łuk Triumfalny z okazji wjazdu żony króla Władysława IV
Marii Ludwiki Gonzagi do Gdańska w 1646 roku - Inscriptio Arcus, 1646
Adolf BOY (1612 - po 1680) - według
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 500 zł
Józef RAPACKI (1871-1929)
Nr katalogowy3
„Z dawnej i niedawnej Warszawy. Album typów ulicznych. 20 autolitografii”
Warszawa - Nakładem Biblioteki Domu Polskiego,
druk offsetowodbitki offsetowe wg autolitografii,
papier, 49 x 34,5 cm;
papier, 49 x 34,5 cm;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Mojżesz KISLING (1891-1953)
Nr katalogowy5
Akt podwójny
litografia, papier; 42,5 x 53 cm (cały arkusz);
sygn. l. d. na płycie: Kisling
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Eugeniusz ZAK (1884-1926)
Nr katalogowy7
Portret kobiety, ok. 1911
piórko, tusz na podrysowaniu ołówkiem, papier,
24,7 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
28 000 zł
33 000 zł
Ignacy WRÓBLEWSKI (1858-1953)
Nr katalogowy9
Portret Mai Berezowskiej, 1938
kredka, papier; 35 x 46 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ig. Wróblewski / 1938
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy13
Kościółek w Rudawie pod Krakowem, ok. 1905 r.
ołówek, papier; 11 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
napis l. d.: Rudawa (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Jan MATEJKO (1838-1893)
Nr katalogowy15
Studia młodej kobiety w kostiumie renesansowym - Barbara Radziwiłłówna?
ołówek, papier; 20,5 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JM;
sygn. p. d.: JM;
Cena wywoławcza.
18 000 zł
16 000 zł
Maja BEREZOWSKA (1898-1978)
Nr katalogowy101
List, ok. 1960
piórko, tusz, akwarela, papier;
25 x 18 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
2 800 zł
Karol KOSSAK (1895-1975)
Nr katalogowy102
Podróż saniami
akwarela, papier; 48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KKOSSAK
sygn. p. d.: KKOSSAK
Cena wywoławcza.
2 500 zł
3 400 zł
Stanisław MASŁOWSKI (1853-1926)
Nr katalogowy103
W drodze na łowy
akwarela, papier; 29,5 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Masłowski
sygn. p. d.: St. Masłowski
Cena wywoławcza.
2 000 zł
1 200 zł
Stanisław WITKIEWICZ (1851-1915)
Nr katalogowy105
Katedra na Wawelu, ok. 1889
gwasz, papier; 14,3 x 10,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Witkiewicz
sygn. p. d.: S. Witkiewicz
Cena wywoławcza.
10 000 zł
11 000 zł
Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)
Nr katalogowy107
Przeprawa przez rzekę
akwarela, papier; 34 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Gibiński
sygn. l. d.: S. Gibiński
Cena wywoławcza.
4 200 zł
Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)
Nr katalogowy110
Akt
pastel, papier; 73 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: LBakałowicz
sygn. l. d.: LBakałowicz
Cena wywoławcza.
15 000 zł
10 000 zł
Juliusz KOSSAK (1824-1899)
Nr katalogowy111
Portret konny Piotra Chmielewskiego
akwarela, papier; 28,5 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JKossak
sygn. l. d.: JKossak
Cena wywoławcza.
19 000 zł
17 000 zł
Rajmund KANELBA (1897-1960)
Nr katalogowy114
Portret młodej kobiety
akwarela, gwasz, tektura; 49 x 39 cm;
sygn. p. g.: kanelba
sygn. p. g.: kanelba
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Henryk EPSTEIN (1890-1944)
Nr katalogowy116
Na brzegu morza
akwarela, papier; 40,5 x 57,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Epstein
sygn. l. d.: H. Epstein
Cena wywoławcza.
6 500 zł
6 000 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy119
Portret własny z muzą, ok. 1925
olej, tektura; 70 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: W Wodzinowski
sygn. l. d.: W Wodzinowski
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Nr katalogowy120
Scena góralska
olej, płótno dublowane, 41,5 x 47 cm;
sygn. l. d.: Z. STRYJEŃSKA
sygn. l. d.: Z. STRYJEŃSKA
Cena wywoławcza.
13 000 zł
11 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy122
Pisarz i jego natchnienie, 1928
olej, płótno; 42 x 54 cm;
sygn. i dat. u dołu:
1928/ Wlastimil Hofman (do góry nogami);
sygn. i dat. u dołu:
Cena wywoławcza.
23 000 zł
22 000 zł
Wacław BOROWSKI (1885-1954)
Nr katalogowy126
Kościół Karmelitów w Krakowie, 1907
olej, płótno; 97 x 121,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Borowski/ 1907
Cena wywoławcza.
38 000 zł
36 000 zł
Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)
Nr katalogowy128
Raba w Myślenicach w zimie
olej, tekturka; 34 x 50 cm;
sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
6 000 zł
4 800 zł